HINTER OM BRYLLUP OG BARN: - Jeg vurderer adopsjon eller surrogatmor, og jeg ser aboslutt på de mulighetene fordi barn og familie er veldig viktig for meg, sa Kylie tidligere i år til en australsk avis.
Foto: Fra Youtube
KLINTE TIL: Kylie Minogue overrasket publikum med å kysse kjæresten Andres Veloncoso under en konsert i Spania tidligere denne uken.
Kylie kysset kjæresten fra scenekanten
Popartisten får ikke nok av spanske Andres... Se videoen!
Under en konsert i kjærestens hjemland, viste Kylie fram store bilder av ham på en skjerm mens hun sang låta «Cupid Boy», mens hun blåste smellkyss til ham.
Deretter bøyde hun seg ned fra scenen og kysset Andres - som stod på første rad - på munnen.
I forrige måned avslørte stjernen ifølge nettstedet Female First at hun vurderer å gifte seg med Andres, selv om hun er nervøs ved tanken på et bryllup.
Hun skal også ha lagt planer for å bli mamma, spesielt etter at søsteren Dannii i fjor fødte sønnen Ethan.
- Jeg vurderer adopsjon eller surrogatmor, og jeg ser aboslutt på de mulighetene fordi barn og familie er veldig viktig for meg.
Tidligere denne måneden kunne hun også feire fem års jubileum etter å ha blitt sin alvorlige kreftsykdom.
- Jeg føler jeg er tilbake for fullt, sier hun til den australske avisen Herald Sun ifølge Daily Mail.