SEHER.NO: Den kan virke som om «alle» kjendiskvinnene i Hollywood skal bli mamma for tiden. Nå er det filmstjernen Alicia Silverstone (34) som offentliggjør sin graviditet.
Jeg har ønsket meg en baby siden jeg var to år gammel.
- Alicia Silverstone
34-åringen har tidligere sagt at hun ikke kunne vente til hun ble gravid, og drømmen hennes kommer nå i oppfyllelse.
Silverstone og hennes ektemann, Christopher Jarecki (40), blir foreldre for første gang senere i år. Det bekrefter parets talsperson overfor nettstedet People.com.
Alicia og Christopher giftet seg i juni 2005. Da hadde de vært sammen i åtte år.
- Jeg har ønsket meg en baby siden jeg var to år gammel. Skjebnen vil at jeg skal bli mamma, fortalte stjernen tidligere.
Silverstone er snart aktuell i filmen «Vamps, Butter and Homework». Hun er kjent fra filmer som «Clueless» og «Batman and Robin».
Foruten filmkarrieren er hun også kjent for å være en dyrevenn, og har gjentatte ganger
stilt opp naken for organisasjonen PETA.
Bli fan av Seher.no på Facebook her
Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES OGSÅ: Alicia ga USA nakensjokk