
Foto: Sølve Hindhamar, Seher.no
SATSER PÅ COMEBACK: Eli Landa hevder hun ønsker å komme tilbake på catwalken når hennes nye datter er blitt eldre. Her er hun sammen med missegeneral Geir Hamnes, Kathrine Sørland og Norges «Miss World»-representant i 2009, Sara Skjoldnes.
SEHER.NO: Ett år etter at hun gikk til topps i «Frøken Norge» og
representerte Norge i den internasjonale «Miss Universe»-konkurransen, kan Eli Landa (26) fra Stavanger notere seg for en ny personlig triumf.
Nå er det ikke akkurat modellyrket som har prioritet.
- Eli Landa
2. desember ble hun og forloveden Håvard Christian Berg Mathiesen foreldre til sitt første barn sammen, en liten jente.
- Hun kom en uke for tidlig, men alt står bra til med oss alle. Nå begynner jeg å venne meg til tanken på at jeg har blitt mamma, sier Landa til Seher.no.
Den utvidete familien forbereder seg nå på å feire sin første jul i sitt nye hus i Stavanger.
Landa, som går på lærerskolen i tillegg til å jobbe som modell, sier hun har ambisjoner om å gjøre comeback på catwalken, når datteren har blitt litt eldre.
- Nå er det ikke akkurat modellyrket som har prioritet, men jeg har planer om å ta det opp igjen. Men nå ser jeg bare fram til å være sammen med familien. I år blir det noen ekstra pakker under treet, sier hun til Seher.no.
Bli fan av Seher.no på Facebook her
Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES OGSÅ: Her går Frøken Norge-jentene i vannet