SEHER.NO: Noomi Rapace har blitt en internasjonal stjerne gjennom sin rolle som Lisbeth Salander i de tre filmene basert på Stieg Larssons «Millennium»-bøker.
I scenen med deres nye kollega Noomi, så der de vanligvis så elegante herremennene svært skitne ut.
- The Sun
Nå er den svenske stjernen aktuell i oppfølgeren til «Sherlock Holmes». Motspillerne hennes er ingen mindre enn Hollywood-kjekkasene Robert Downey Jr. og Jude Law.
Rapace spiller en fransk sigøyner i filmen - på tross av at hun er kledd som en soldat på dette bildet - som blir regissert av Madonnas ekskjæreste Guy Ritchie.
- I scenen med deres nye kollega Noomi, så der de vanligvis så elegante herremennene svært skitne ut, skriver TheSun.
Filmen spilles inn i London, og i skogene ved Farnham i Surrey.
«Mad Men»-stjernen Jared Harris og Stephen Fry, er i likhet med Noomi, nye ansikt i denne høyt etterlengtede oppfølgeren.
Bli fan av Seher.no på Facebook her
Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES OGSÅ: - Ekteskapet ble destruktivt