
PARADIS: Her kommer innspillingen av den tredje sesongen av «Paradise Hotel» til å foregå. Hotellet ligger i Santa Marta i Colombia.

UTSIKT: Deltagerne kommer til å få utsikt over det karibiske hav.

Foto: TV3
SPESIALDESIGNET: Hele området er spesialdesignet for «Paradise Hotel»-innspillinger.
SEHER.NO: Etter å ha spilt inn to sesonger av reality-serien «Paradise Hotel» i Mexico, satser TV3 på nye omgivelser, når de går i gang med innspillingen av den neste runden på nyåret.
Vi gleder oss enormt, og er veldig fornøyd med det nye stedet. Layouten er over samme lest, men de som trodde Milagro i Mexico var paradis, kommer til å synes dette er enda flottere.
- Glenn Støldal i TV3
Kanalen har bestemt seg for å flytte innspillingen til området Santa Marta i Colombia. Stedet, som ligger i nord-Colombia, er spesialdesignet for «Paradise Hotel»-innspillinger.
- Vi gleder oss enormt, og er veldig fornøyd med det nye stedet. Layouten er over samme lest, men de som trodde Milagro i Mexico var paradis, kommer til å synes dette er enda flottere. Man har utsikt over det karibiske hav, sier Glenn Støldal i TV3 til Seher.no.
Det har hittil i år kommet inn rundt 5000 søknader til den neste norske sesongen, som er rekord.
I tillegg til svenskene som spiller inn sin versjon nå, skal en ungarsk versjon spilles inn, før nordmennene slipper inn.
Også denne gang vil bli programlederen for den skandaleombruste serien - som i år endte med seier til duoen Carl Eliassen (23) og Tine Helene Valle (23) - være Triana Iglesias.
Bli fan av Seher.no på Facebook her!
Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES OGSÅ: Paradise Hotel flyttes fra Mexico