POPULÆR: Australske Miranda Kerr er en av verdens mest etterspurte modeller, og jobber blant annet fast for undertøysmerket Victoria s Secret.
Foto: Stella Pictures
POPULÆR: Australske Miranda Kerr er en av verdens mest etterspurte modeller, og jobber blant annet fast for undertøysmerket Victoria's Secret.
BLIR FORELDRE: Miranda Kerr har nå bekreftet at hun venter barn med filmstjernekjæresten Orlando Bloom om fem måneder.
Foto: All Over Press
BLIR FORELDRE: Miranda Kerr har nå bekreftet at hun venter barn med filmstjernekjæresten Orlando Bloom om fem måneder.

- Ja, jeg er gravid!

Supermodellen bekrefter babyryktene.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Siden Victoria's Secrets-modellen Miranda Kerr (27)  giftet seg med «Ringenes Herre»-skuespilleren Orlando Bloom i en hemmelig seremoni i juli har ryktene om at de to venter barn sammen, svirret i amerikanske medier.
Jeg er fire måneder på vei
- Miranda Kerr

Paret selv har imidlertid nektet å kommentere spekulasjonene - helt til nå.

I et intervju med spanske Vogue bekrefter Miranda den glade nyheten.

- Ja, jeg er gravid. Jeg er fire måneder på vei, sier hun til bladet ifølge Daily Mail.

Den australske skjønnheten traff Orlando (33) i 2007, og paret har vært sammen siden.

Tidligere denne måneden sa Kerr til en australsk avis at hun ser for seg et rolig liv på landet med sin familie når hun blir for gammel til å jobbe som undertøysmodell.

- Drømmen min er å bo på en solcelle-drevet gård med en hengekøye og grønnsakshage.

Miranda følger i babyfotsporene til modell-kollegene Heidi Klum og Adriana Lima, som begge ble mødre i fjor.


Bli fan av Seher.no på Facebook her!

Sjekk ut våre nye mobilsider på http://m.seher.no

Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.

LES OGSÅ: Giftet seg i all stillhet
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM