SEHER.NO: Fotballstjernen Wayne Rooney nyter for tiden
sommerferien på den karibiske øya Barbados sammen med sin kone Coleen (24) og deres vesle sønn Kai Wayne (8 mnd.).
Coleen nølte ikke med å hoppe i vannet, mens Wayne ikke virket like entusiastisk
- Daily Mail
Og selv om Manchester United-spilleren ikke virker like glad i hverken sol eller bading som sin bedre halvdel, nølte han ikke med å hoppe ut i bølgene for å leke med sønnen, da familien onsdag dro på båttur rundt øya.
Kai Wayne smilte fra øre til øre da han ble løftet høyt i været, og de andre badegjestene kunne med egne øyne konstatere at han er i ferd med å bli prikk lik sin berømte pappa!
Mens sønnen hvilte benyttet Wayne Rooney tiden blant annet til å prøve seg på en rosa vannskuter, og å sitte på en gummibåt som blir slept i stor fart.
Coleen valgte på sin side mer rolige former for underholdning, som snorkling i det krystallblå vannet.
Familien Rooney har tilbagt flere dager i sitt nye feriehjem på Barbados, og vil ifølge Daily Mail bli et par dager til, før de avslutter sommerferien med noen dager i Las Vegas, som er et av deres favoritt-reisemål.
Se flere bilder fra Rooneys sommerferie nederst i artikkelen!
Bli fan av Seher.no på Facebook her.
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES OGSÅ: Fra fotball-VM- til bleieskift
1 av 11
Neste

Forrige
BABYSVØMMING: Wayne Rooney og kona Coleen prøver å gjøre sønnen Kai Wayne vant til det karibiske vannet.