Se bildespesial fra Playboy-festen nederst i artikkelen!
SEHER.NO: Linni Meister (24) stilte opp i moteriktig «bunny»-kostyme, da hun torsdag kveld var et av jurymedlemmene som skulle gi en norsk jente muligheten til å vise seg fram for den amerikanske utgaven av herrebladet Playboy.
- Broren min sa jeg ikke fikk lov til å kaste klærne i Playboy
- Linni Meister
Anledningen var 50-års jubileet til nattklubben Playboy Club, som ble feiret 50 steder over hele verden, blant annet i Oslo,
hvor hip-hop stjernen Jermaine Dupri var æresgjest.
- Er jeg ikke fin? Det er deilig å kunne more seg litt på denne måten, når jeg til daglig er opptatt med så mange andre ting, sier Linni til Seher.no.
Sønnen Dennis gikk imidlertid glipp av mammas kanin-kostyme. Han ble passet på hjemme av pappa Bernhard Berntzen.
Linni sa i mars til Seher.no at
hun ikke lenger ville si ja til å posere uten klær - bortsett fra for Playboy.
Men selv om hun lenge har hatt en drøm om å stille opp for Hugh Hefners magasin, avslører Linni at hun fikk nei fra sin egen bror, da hun fortalte at hun vurderte å stille opp som deltaker i torsdagens konkurranse - som ble vunnet av Lisa-Marie Winther (19).
- Storebroren min satte ned foten. Han sa at jeg har to små nieser som ser opp til meg, og han vil ikke at de skal se meg naken i Playboy. Men siden arrangørene ville ha meg her, fikk jeg tilbud om å sitte i juryen og takket jeg selvfølgelig ja til, sier hun.
Selv om Playboy-drømmen er lagt på is, har imidlertid Linni ingen planer om å legge opp som modell.
- Jeg har gjort to foto-shoots i det siste, og spesielt den ene er mer «classy» enn folk har sett meg tidligere. Jeg har mye på gang, men jeg ser selvfølgelig også fram til å nyte sommeren med Bernhard og Dennis, sier hun til Seher.no.
LES OGSÅ: Satte opp strippestang i stua
Her debuterer Linni som Playboy-pike
1 av 10
Neste

Forrige
Foto: Sølve Hindhamar, Seher.no
KJØPTE PLAYBOY FOR ARTIKKELEN: - Da jeg kjøpte Playboy for første gang som tenåring, var det faktisk for å lese en artikkel om USAs president Ronald Reagan. Nakne damer kan man se mange steder, men de har faktisk mange godt skrevne saker i bladet også, sier Jan Simonsen til Seher.no.