
DRAMATISK FORANDRING: Bildene av Cox og ektemannen Jay Mohr på en Knicks-kamp i New York, viser en dramatisk og slående forandring hos skuespilleren. Brystene henger, og leppene er unaturlig store.

UNATURLIG STORE LEPPER: Cox er avhengig av collagen og restylane, og nå er leppene så store at de nesten tar over hele ansiktet.
SEHER.NO: "Las Vegas"-stjernen Nikki Cox (31) har lenge vært kjent for sin slående skjønnhet, men nå har plastisk kirurgi ødelagt henne.
Bildene av Cox og ektemannen Jay Mohr på en Knicks-kamp i New York, viser en dramatisk forandring hos skuespilleren. Brystene henger, og leppene er unaturlig store.
Det er liten tvil om at Nikki - som giftet seg med komikeren Jay Mohr i 2006 - har forandret seg kraftig fra utseendet hun hadde tidligere i karrieren
Tidligere bilder av filmstjernen viser at hun hadde tilsynelatende bredere nese og tynnere overleppe enn nå. UsMagazine spekulerer i om Nikki ikke bare er avhengig av collagen og restylane, men at hun også har tatt både ansiktsløfting og en neseoperasjon.
Cox har fylt collagen i både leppene og kinnene sine, og nå er leppene så store at de nesten tar over hele ansiktet.
- Selv om Nikki bare er 31 år, minner hun nå mer om en 50-åring, skriver Hollywoodgrind.
Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.
LES OGSÅ: Ansiktet er forandret