Foto: TV 2
IMPONERT: Jan Fredrik Karlsen lot seg imponere av Elin Gaustad, og tilbød henne platekontrakt.
Foto: Stella Pictures
I FINALEN: Elin Gaustad opptrådde i finalen av "X Factor". Ikke som konkurrent, men som gjesteartist.
seher.no på Facebook


Elin gjorde comeback i X Factor
Den utslåtte, men superpopulære 20-åringen sang i finalen...
skrevet av
Thomas Horni og Ida Beate Klokk
14. dec 2009 kl 07:55
Del på facebook   
Foto: TV 2
BLE STEMT UT: Elin Gaustad ble stemt ut i de innledende rundene av "X Factor", i kveld var hun tilbake.
SEHER.NO: I oktober ble det klart at den talentfulle 20-åringen Elin Gaustad ikke ville bli å finne i noen "X Factor"-finale, da dommer og mentor Peter Peters valgte å sende henne hjem.

Reaksjonene lot ikke vente på seg, ettersom svaksynte Gaustad var en av folkefavorittene i det populære programmet.

I kveld sang derimot artisten, som ble tilbudt platekontrakt av Jan Fredrik Karlsen under innspilling av "Senkveld", under finalen i Telenor Arena.

Hun sang sangen "All in my head", og ble møtt med stormende applaus fra tilskuerne.

- Takk for den rørende sangen, sa programleder Charlotte Torstvedt.

Gaustad var i likhet med Mira Craig og Madcon gjesteartist i finalen, noe hun ikke nølte med å takke ja til.

- Ååiiii, utbrøt jeg, og sa ja umiddelbart. Dette er en av de største tingene jeg noen gang kommer til å få gjøre. Dette er en stor ære og jeg er veldig takknemlig, sier hun til Dagbladet.


Vi belønner gode kjendistips. Tips oss på seher@seher.no, ring vår tipstelefon 93076767 eller send sms/mms med kodeord SEHERTIPS til 1901.

LES OGSÅ: - En skikkelig feil at hun røk ut!
Madcon brøt loven
Hvordan får hun det til?
- En monsterkjip ting å gjøre
Teller