
Foto: All Over
SMART BIMBO: Paris Hilton uttalte tidligere i høst at henne bimboaktige væremåte i offentligheten er skuespill.
GAVEKALENDER: Paris Hilton (28) valgte Michaels i Los Angeles som butikken å starte årets julepynthandel på denne uken.
Dette er butikken for glitter og stas, og selv om den superrike hotell-arvingen hadde et lite uhell til ære for fotografene underveis, handlet hun rikelig og forlot butikken med en fornøyd mine - sammen med kjærestene Doug Reinhardt (24).
Dermed ser det ut til at det unge paret er kommet seg til hektene igjen etter den opphetede krangelen mellom de to i november, da
politiet måtte tilkalles.
Paris Hilton har tidligere uttalt at Doug Reinhardt - kjent fra realityserien "The Hills" er mannen i hennes liv - og at det er ham
hun vil gifte seg med.
Vil du bli Dagens Julenisse? Seher.no og Oslo City presenterer åretsstore gavekalender. Finn Paris Hilton og få en fantastisk gave. Og husk:Den største gleden du kan ha, det er å gjøre andre glad!