SEHER.NO: Paradise-Noor (23) stortrives med livet for tiden og har planene klare fremover.
- Ja jeg har en del spennende prosjekter på gang, røper Noor til Seher.no.
- Mye av det er hemmelig, men jeg kan vel si såpass at jeg drar til Los Angeles i desember for å være med i en musikkvideo til en kjent amerikansk RnB artist.
Hun forteller at hun spiller kjæresten til artisten, men hun kan ikke røpe hvem det er.
- Vedkommende ga ut debutalbum tidligere i år, og har fått gode kritikker, også i Norge, forteller hun.
- Det var egentlig meningen at jeg skulle være med i en av hans musikkvidoer i desember i fjor, men det var da castingprossesen til Paradise Hotel foregikk, så jeg valgte å priorietere det i stedet. Noe jeg ikke akkurat kan si at jeg angrer på!
Noor har også sin egen musikkarriere å tenke på. Den
planlagte singelen til Noor har latt vente på seg.
Jeg har dessverre hatt uflaks og jobbet med useriøse mennesker som har lovet gull og grønne skoger, og ikke fulgt det opp.
Singelen skulle vært utgitt i august, men nå lover jeg at den kommer sent i oktober. Den er ferdig innspilt, men en produsent skal mikse den ferdig. Jeg har valgt enn produsent i Norge i stedet for kjæresten min, som opprinnelig skulle mikse låten, siden han befinner seg i Amsterdam.
Noor gleder seg veldig til sin egen musikkvideoinnspilling.
- Jeg har funnet nesten alle personene jeg vil bruke i videoen, men jeg er enda på utkikk etter en kar som er fin nok til å spille kjæresten min, sier hun.
- Jeg skal kontakte Gleager fra danske Paradise og spørre om han er interessert, sier hun lurt.
Han hadde passet vært helt perfekt.
Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!
LES OGSÅ: - Hun er en veldig flott pike