POSERTE: Posh stilte opp på en fotoshoot for konkurrenten Elle, og mistet med det Vogue-jobben.
Foto: All Over Press
POSERTE: Posh stilte opp på en fotoshoot for konkurrenten Elle, og mistet med det Vogue-jobben.
SKUFFET: Victoria Beckham ble vraket av amerikanske Vogue.
Foto: All Over Press
SKUFFET: Victoria Beckham ble vraket av amerikanske Vogue.

Raser etter å ha blitt vraket

Poserte for konkurrenten...
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Victoria Beckham (35) skal være rasende og knust etter at hun ble vraket fra å pryde forsiden til fashiongiganten Vogue.

35-åringen var ivrig etter å sette sine spor i fashion-industrien etter at hun slapp sin første kleskolleksjon. Hun overtalte til og med supermodellen Elle MacPherson til å stille opp i klærne hennes.

Men Posh fikk ikke svaret hun hadde håpet på. Grunnen var at hun hadde posert for hovedkonkurrenten Elle.

- Victoria håpet å hale i land coverjobben hos Vogue, men det ble ikke noe av. Hun poserte for Elle isteden, og nå vil ikke Vogue vurdere henne for en slik jobb på i hvert fall fire måneder, sier en kilde til britiske Daily Mail.

Beckham har allerede prydet forsiden til britiske og russiske Vogue.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767.

LES OGSÅ: - Jeg har mine komplekser

Hva synes du om kleskolleksjonen til Victoria Beckham?

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM