DANSEKLAR: Charter-Svein er én av mange deltagere som skal svinge seg på TV 2-parketten i høst.
Foto: SCANPIX
DANSEKLAR: Charter-Svein er én av mange deltagere som skal svinge seg på TV 2-parketten i høst.
I HARDTRENING: - Jeg så det på puppene i speilet i dag morges. Jeg mener det, de var blitt litt mindre! Og det på bare én dag, der vi var 14-15 timer i bevegelse, sier Svein Østvik til Seher.no
Foto: Anders Myhren/Seher.no
I HARDTRENING: - Jeg så det på puppene i speilet i dag morges. Jeg mener det, de var blitt litt mindre! Og det på bare én dag, der vi var 14-15 timer i bevegelse, sier Svein Østvik til Seher.no

- Har mistet 30 gram i hver pupp

Skal vi danse-deltageren fikk seg litt av en overraskelse...
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
Se videointervjuet med Svein Østvik og Nadya Khamitskaya nederst i saken!

SEHER.NO: Snart braker det løs med en ny runde av det superpopulære TV 2-programmet "Skal vi danse". Én av årets deltagere er "Charterfeber"-stjernen Svein Østvik (47), som gleder seg helt vilt til å svinge seg på danseparketten.

- Jeg sa ja med en gang, det er ikke noe å diskutere! Og så fikk jeg Nadya på toppen av det hele, og det var hun jeg håpet på. Det har vært så gøy, sier Svein til Seher.no.

Lanseringen av årets deltagere fant sted i TV 2s lokaler på Karl Johan i Oslo 14. august. På den tiden hadde Svein allerede fått prøve seg sammen med partneren gjennom en hard og lang treningsøkt. Det ga resultater, skal man tro 47-åringen selv.

- Jeg så det på puppene i speilet i dag morges. Jeg mener det, de var blitt litt mindre! Og det på bare én dag, der vi var 14-15 timer i bevegelse. Det ser ut som om jeg har gått ned mellom 20 og 30 gram i hver pupp, og det er ikke verst, gliser en blid - som alltid - Svein Østvik, som synes det har vært tøft å holde sin egen deltagelse hemmelig.

- Ja, det har det. Det har vært mange telefoner fra blader og sånn, som har hatt noen ymse spørsmål. Men jeg har bare sagt at jeg ikke skjønner hva de prater om, og har med det klart å holde det hemmelig.

Nadya Khamitskaya tror det blir en utfordring å temme dansepartneren i tiden som kommer.

- Han er jo full av energi, og den blideste jeg har møtt i mitt liv. Men fra nå av blir det veldig mye selvdisiplin, nå skal han bare høre på hva jeg sier.

- Blir han god etter hvert?

- Ja. Hvis han gjør som jeg sier, smiler hun.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767.

LES OGSÅ: Gleder seg til å se Triana danse

Se videointervjuet med Svein Østvik og Nadya Khamitskaya her:



Se bildene av årets "Skal vi danse"-deltagere her:



- Har mistet 30 gram i hver pupp
1 av 11
Neste 
 Forrige
Klikk for neste
OVERRASKELSEN: Hallvard Flatland skal danse med Alexandra Kakurina.

Diskutér denne artikkelen

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM