SINGEL: Ifølge PerezHilton.com tok forholdet mellom Kristen Stewart og Michael Angarano slutt for en måned siden.
Foto: All Over Press
SINGEL: Ifølge PerezHilton.com tok forholdet mellom Kristen Stewart og Michael Angarano slutt for en måned siden.
ET PAR?: Robert Pattinson og Kristen Stewart tilbringer mye tid sammen. Fredag forlot hun hotellrommet hans.
Foto: All Over Press
ET PAR?: Robert Pattinson og Kristen Stewart tilbringer mye tid sammen. Fredag forlot hun hotellrommet hans.

- Har vært singel i en måned

Nå er det fritt fram for "Twilight"-paret.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Tenåringsidolene Robert Pattinson (23) og Kristen Stewart (19) fra "Twilight" har hele tiden nektet for at det har vært noe på gang mellom dem.

Det har blant annet hatt med å gjøre at Stewart har vært sammen med skuespilleren Michael Angarano. Og at de fortsatt var sammen, trodde de fleste.

Men nei, da. Ifølge PerezHilton.com skal Stewart ha vært singel i over en måned, men bruddet ble holdt hemmelig.

Det forklarer hvorfor hun har tilbrakt mye tid utenom jobb sammen med Pattinson i det siste. Forrige uke besøkte hun kjekkasen på settet til hans nye film "Remember me".

Og ikke nok med det. Torsdag kveld hoppet Stewart og Pattinson inn i samme taxi etter å ha vært på konsert.

Fredag morgen ble Stewart observert etter å ha forlatt Pattinsons hotellrom.

Noe på gang? I så fall en god fangst for Stewart. Pattinson ble nemlig nylig kåret til verdens mest sexy mann i en kåret foretatt at Gloamour Magazine.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767.

LES OGSÅ: "Twilight"-stjernene klinte til

Tror du Pattinson og Stewart er et par?

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM