VIKER: Superstjernen har begynt å få merkbare viker, og skal angivelig ha begynt å bruke Rogain, et middel mot håravfall, for å hindre hårtap.
Foto: All Over Press
VIKER: Superstjernen har begynt å få merkbare viker, og skal angivelig ha begynt å bruke Rogain, et middel mot håravfall, for å hindre hårtap.
MISTER HÅRET?: Ifølge kilder har Tom Cruise begynt å miste håret. Her på et bilde fra 1999 og et bilde fra tidligere denne måneden.
MISTER HÅRET?: Ifølge kilder har Tom Cruise begynt å miste håret. Her på et bilde fra 1999 og et bilde fra tidligere denne måneden.

Tom mister håret!

- Han har begynt å bruke Rogain...
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Som de fleste andre godt voksne menn, har superstjernen Tom Cruise (46) også begynt å merke at han er iferd med å eldes.

Filmkjekkasen har blant annet fått litt flere rynker og kroppen er blitt litt slappere.

Men det er nok ikke dette som bekymrer superstjernen mest.

Ifølge kilder har nemlig 46-åringen begynt å miste håret, skriver Popcrunch.com.

Cruise har alltid vært kjent for sin flotte, mørkebrune manke. Men venner av "Valkyrie"-stjernen avslører nå at han har begynt å få kraftige viker, noe som angivelig skal ha skapt en del panikk i Cruise-heimen.

Superstjernen er så redd for å miste lokkene at han skal ha begynt å bruke Rogain, et legemiddel som skal forhindre håravfall.

- Tom bruker Rogain fordi håret hans er blitt tynnere. I tillegg får han hodemassasje hver uke for å stimulere groprosessen, forteller en kilde.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: - Nazi-uniformer er tøffe!

Diskutér denne artikkelen

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM