FESTKLAR: Petter Stordalen var en av mange kjendiser som dukket opp på tirsdagens premiere.
Foto: Stella Pictures
FESTKLAR: Petter Stordalen var en av mange kjendiser som dukket opp på tirsdagens premiere.
USMINKET: - Jeg har bare hatt forferdelig dårlig tid i dag, sa Aylar til Seher.no om årsaken til at at hun ikke hadde sminket seg før premieren på  Engler og Demoner .
Foto: Stella Pictures
USMINKET: - Jeg har bare hatt forferdelig dårlig tid i dag, sa Aylar til Seher.no om årsaken til at at hun ikke hadde sminket seg før premieren på "Engler og Demoner".

- Jeg har jo ikke sminket meg engang!

Den norske modellen kom til kjendisfesten sist av alle.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
Se bildene fra "Engler og Demoner"-premieren nederst i saken!

SEHER.NO: Stjernene kom på løpende bånd under tirsdagens førpremiere av "Engler og Demoner" på Colosseum kino i Oslo. Sist av alle kom en småstresset Aylar Lie (25), som ikke la skjul på at hun følte seg noe ukomfortabel foran alle kameraene...

- Jeg har jo ikke rukket å sminke meg engang! ropte hun da fotografene svermet seg rundt henne.

- Jeg tuller ikke!
"Engler og Demoner" er basert på boka med samme navn - skrevet av Dan Brown - og som er solgt i hele 150.000 eksemplarer bare i Norge.

På den røde løperen kom de kjente ansiktene til syne fortere enn man kunne forestilt seg på forhånd. Av festklare kjendiser var blant andre Petter Stordalen, Dorthe Skappel og datteren Maria, Jan Thomas og mannen Christoffer Mørch Husby, Mira Craig, Stian Barsnes Simonsen, Trude Mostue, Jenny Skavlan, Christian Skolmen, Lene Alexandra Øien - i tillegg til nevnte Aylar.

- Jeg har ikke sett Da Vinci-koden, men jeg gleder meg til å se denne. Det er jo en storfilm, dette. Likevel, jeg har ingen høye forventninger, sier modellen til Seher.no.

25-åringen har den siste tiden vært svært opptatt med skolegang, og har derfor i stor grad holdt seg unna rampelyset. Til Seher.no forteller hun at sminkekommentaren ikke var ment som en spøk. 

- Nei, jeg tuller ikke. Jeg har bare hatt forferdelig dårlig tid i dag, smiler hun.

Kom på fest med kona
- Vi ønsker å ta publikum med inn i mystikkens verden og gjenskape følelsen fra filmen allerede når de ankommer Colosseum kino, sa markedssjef for Sony Pictures hos distributøren Walt Disney Studios Motion Pictures, Sandy Foyn-Notland, i forkant av tirsdagens arrangement.

Akkurat det var så rett, så rett. I forbindelse med premieren hadde nemlig arrangøren klart å konstruere en stemning som langt på vei gjenga den mystiske stemningen fra filmen. Og kjendisene så alle meget fornøyd ut da de ankom stedet.

- Dette har vi ventet lenge på. Vi gleder oss masse! sa Jan Thomas og mannen Christoffer Mørch Husby til Seher.no da de hastet inn på den storslåtte finalen.

NRK-profil Stian Barsnes Simonsen kom sammen med kona Janicke. Det forelskede paret var tydelig spente på det som ventet dem utover kvelden.

- Forventningene er høye. Jeg synes "Engler og demoner" er enda bedre enn "Da Vinci-koden". Og jeg gleder meg! Det blir veldig spennende, vi ville ikke gått glipp av dette, forteller paret til Seher.no.

Seher.no kommer tilbake med flere bilder og kommentarer utover kvelden.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767.

LES OGSÅ: - Mamma så jentesexen på nettet

- Jeg har jo ikke sminket meg engang!
1 av 13
Neste 
 Forrige
Klikk for neste
KOM MED VENNINNE: Lene Alexandra Øien ankom Colosseum Kino sammen med en venninne.

Skal du se filmen "Engler og demoner"?

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM