SEHER.NO: Se bilder av årets "Jakten på kjærligheten"-bønder nederst i saken!
Carl Hilmar Breen (49) fra Nannestad er en av åtte håpefulle tv-bønder som nå skal søke kjærligheten i den nye sesongen av TV 2s suksess-serie
"Jakten på kjærligheten".
Kun de fire som får flest frierbrev får imidlertid være med videre i selve hovedproduksjonen, og Breen håper inderlig han blir en av disse, skriver Dagbladet.
- Det er jo målet å finne seg en kjæreste. Men skulle jeg ikke få nok brev, har jeg nok selvtillit til å takle det, sier han til avisen.
Det var ikke Nannestad-bonden, som kommer fra samme bygd som
programleder Katrine Moholt, som meldte seg på programmet. Han ble kontaktet av Nordisk Film, som produserer programmet, som igjen hadde blitt tipset av en ukjent.
Breen driver gård og entreprenørfirma i Maura i Nannestad kommune, og elgjakt er en av hans store lidenskaper.
- Jeg har ikke dyr på gården, bare elghunder. Hvert år gleder jeg meg til elgjakta på høsten. Da drar jeg og noen kompiser ut i skogen og koser oss veldig, sier han.
Fire menn og fire kvinner er med i kampen om å få være med i årets "Jakten på kjærligheten" og flesteparten av bøndene har gårder på det sentrale østlandet.
Les mer om årets bønder og hvordan man kan sende brev til de på TV2s nettsider! (ekstern link)
Presentasjonsprogrammet sendes på TV 2 søndag 10. mai klokken 20.00.
Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!
LES OGSÅ: - Bruddet var udramatisk!
Se bilder av årets "Jakten på kjærligheten"-bønder nedenfor:
1 av 7
Neste

Forrige
TV-BONDE: Clas Ståle Kvisler er 35 år og fra Skiptvet i Østfold.