TRUET: Chavent skal ha truet med å kaste Playboy-modellen ut fra 9. etasje.
Foto: All Over Press
TRUET: Chavent skal ha truet med å kaste Playboy-modellen ut fra 9. etasje.
BESØKSFORBUD: Shauna Sand har skaffet besøksforbud for hennes ektemann Romain Chavent, etter å ha blitt mishandlet.
Foto: All Over Press
BESØKSFORBUD: Shauna Sand har skaffet besøksforbud for hennes ektemann Romain Chavent, etter å ha blitt mishandlet.

- Han bet leppene mine til blods

Nå har mannen hennes fått besøksforbud.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Den amerikanske skuespilleren og Playboy-modellen Shauna Sand (37) har sørget for at mannen hennes, Romain Chavent, må holde seg langt unna.

Han skal angivelig ha mishandlet henne over tid.

- Han bet meg i leppene mine så hardt han kunne, holdt meg nede i ti sekunder, slik at jeg blødde voldsomt og fikk store kutt, hevder hun i rettspapirene.

- Deretter spyttet han blodet og huden tilbake på meg. I tillegg kvalte han meg med hendene over nesen og munnen min i 20 minutter.

Nå er Chavent pent nødt til å holde seg 100 meter unna modellen, som også hevder han truet med å kaste henne ut fra balkongen i 9. etasje.

Tidligere skal Chavent ha truet med å selge nakenbilder av Sands barn, som han tok mens han tilbrakte tid sammen med dem.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767.

LES OGSÅ: - Truet med å selge nakenbilder av barna

Diskutér denne artikkelen

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM