FINALEKLAR: Alexander Rybak er Norges håp i den internasjonale Grand Prix-finalen.
Foto: SCANPIX
FINALEKLAR: Alexander Rybak er Norges håp i den internasjonale Grand Prix-finalen.
FÅR SKRYT: - Alexander har en ekthet som gjør at det er lett å bli glad i ham, sier den russiske TV-produsenten, Marina Sagamonyan.
Foto: SCANPIX
FÅR SKRYT: - Alexander har en ekthet som gjør at det er lett å bli glad i ham, sier den russiske TV-produsenten, Marina Sagamonyan.

Rybak hylles av russerne

Det norske håpet sett av 18 millioner på TV.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Russerne er full av lovord rundt det norske Melodi Grand Prix-håpet Alexander Rybak (22) etter at 18 millioner russiske seere så innslaget som ble sendt på kanalen NTV søndag, melder NRK.

Ifølge kanalen er det den russiske TV-kjendisen Alexey Simiakhin som har vært i Norge og intervjuet 22-åringen, som er født i Hviterussland - og som snakker russisk.

Rybak er allerede et kjent navn både i hjemlandet og hos vertsnasjonen av den internasjonale Grand Prix-finalen. Produsenten av TV-programmet mener også at han gjør en bedre figur enn fjorårets vinner og årets russiske kandidat.

- Fjorårets vinner Dima Bilan framstår som litt for selvopptatt, mens årets russiske ESC-kandidat, Anastasiya Prykhodko, oppfattes som bortskjemt. Alexander har en ekthet som gjør at det er lett å bli glad i ham, sier produsent, Marina Sagamonyan, til NRK.

Har du et kjendistips? Tips oss på her, eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: - Jeg har mistet flere venner

Tror du at Alexander Rybak kan gå hen å vinne den internasjonale Grand Prix-finalen?

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM