stakk av fra hotellet
Foto: Anders Myhren, Seher.no
MEKSIKANSK EVENTYR: Istedenfor å sitte og vente på comeback i "Paradise Hotel", stakk Mats Andre Pedersen på en surfetur, med en kandadier han møtte tilfeldig.
stakk av fra hotellet
Foto: TV3
ABLEGØYEMAKER: Mats André Pedersen har blitt en populær deltaker i "Paradise Hotel". Her forbereder han seg til kampen om å bli "Mr. Paradise".

Stakk av fra hotellet

Paradise-Mats dro uten å si ifra til produsentene...
Annonse
Annonse
 
Skrevet av
Sølve Hindhamar
23. apr 2009 kl 16:40
Del på facebook   
Vil du motta Seher.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Mange "Paradise Hotel"-seere jublet da Mats André Pedersen denne uken gjorde comeback i den skandaleombruste realityserien på TV3.

Nå kan Seher.no avsløre hva som skjedde i ukene på utsiden...

Den populære 22-åringen fra Oslo hadde ingen anelse om hva som ventet ham da han overraskende måtte forlate "Paradise Hotel" for tre uker siden.

- Jeg ble kjørt til et hotell i en by kalt Barra, gitt lommepenger for tre-fire dager og overlatt til meg selv. TV3 sa de ikke kunne sende meg hjem med en gang fordi folk ville ha skjønnet at jeg var ute. Men de sa ingenting om at jeg skulle inn igjen, sier han til Seher.no.

Etter at de fire dagene var over kom TV-produsentene tilbake med mer lommepenger, men fortsatt uten å si noe om hvor lenge Mats skulle bli boende. Men Mats brukte ikke lang tid på å deppe over at han tilsynelatende hadde gått glipp av muligheten til å vinne 300.000 kroner.

- Jeg hadde mitt livs ferie. Jeg satt og drakk øl og ble kjent med halve landsbyen. Jeg var så fornøyd at jeg sa til TV-folka "ikke putt meg inn igjen," ler han.

Stakk av fra hotellet
Etterhvert som dagene gikk ble imdlertid Mats lei av livet på hotellet. Han falt derfor fristelsen til å bli med en kanadisk surfer på langtur for å prøve seg i bølgene - uten å si fra til TV-produsentene.

Og turen ble både fuktig og spennende for de to hurraguttene...

- TV3 ga meg stor frihet og det var topp, så det var ikke noe problem at jeg stakk av fra hotellet. Jeg hadde aldri prøvd meg på surfing før, men tok det ganske fort.

- Det var en drøm å se på fire-fem timer med solnedgang. Jeg følte det som om jeg hadde vunnet "Paradise Hotel" allerede, sier Mats til Seher.no.

Selv om den meksikanske landsbygda var preget av stor fattigdom, var Mats aldri redd for sin sikkerhet.

- Jeg er en veldig åpen person, og alle jeg møtte var hyggelige. Jeg fikk masse gode venner, og jeg vil gjerne dra til Mexico igjen - uten TV-kameraene på slep.

Paradise Hotel ser du på mandag til torsdag 21.30 på TV3.

Har du et Paradise-tips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ:  Paradise-William: - Fikk hjertet i halsen

Var det riktig å slippe Mats inn igjen i Paradise Hotel?

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM