GJØR  ALT : - Folk kommer til å gjøre hva som helst for å få tak i et eksemplar. Den kommer til å være som gull snart, sier en kilde om Susan Boyles ukjente cd-fortid.
Foto: AP
GJØR "ALT": - Folk kommer til å gjøre hva som helst for å få tak i et eksemplar. Den kommer til å være som gull snart, sier en kilde om Susan Boyles ukjente cd-fortid.
IMPONERTE VERDEN: Susan Boyles deltagelse i  Britain s got talent  har vekket interesse fra alle verdenshjørner.
IMPONERTE VERDEN: Susan Boyles deltagelse i "Britain's got talent" har vekket interesse fra alle verdenshjørner.

Her er Susans ukjente sang

Eier du denne cd'en kan du tjene store penger. Hør sangen her!
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
Hør Susan Boyles sangprestasjoner fra 1999 nederst i saken!

SEHER.NO: Susan Boyle (48) ble stjerne på noen minutter i "Britain's got talent" for bare noen få uker siden. Nå er en innspilling med den nye TV-sensasjonen funnet - et album som ble gitt ut i 1999.

Hele verden klikker som gale på den skotske 48-åringen på Youtube. Samtidig ble den nye superartisten fløyet til USA for å medvirke i "The Early Show" med CBS' Diane Sawyer. I "Today Show" fikk hun programleder Kathie Lee Gifford til å gråte med sin sang...

Nå har den britiske avisen The Daily Recors oppdaget at Boyle allerede i 1999 anvendte seg av sitt sangtalent. På ett av sporene på et album som ble solgt til inntekt for veldedige formål finner man nemlig Susan Boyle på spor nummer 12 - med låta "Cry me a river".

Cd'en ble trykket i bare 1.000 eksemplarer, og personer som eier ett eller flere av dem spås nå å kunne flire hele veien til banken.

- Folk kommer til å gjøre hva som helst for å få tak i et eksemplar. Den kommer til å være som gull snart, sier en kilde til avisen.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: - Større enn Obama

Susan Boyles sangprestasjon fra 1999 kan du høre her:

Hva er din mening om Susan Boyles' sangprestasjoner?

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM