JOBBER HARDT: Ifølge realitystjernen jobber hun beinhardt for å beholde formene og holde seg slank, derfor ønsker hun ikke å omtales som  stor .
Foto: All Over
JOBBER HARDT: Ifølge realitystjernen jobber hun beinhardt for å beholde formene og holde seg slank, derfor ønsker hun ikke å omtales som "stor".
RASER: Kim Kardashian mener Us Weekly tar helt feil når de omtaler henne som  plus-sized .
Foto: All Over Press
RASER: Kim Kardashian mener Us Weekly tar helt feil når de omtaler henne som "plus-sized".

Raser mot tabloidavis

Kim Kardashian ble omtalt som "plus-sized"...
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Realitystjerne og kjendisstylist Kim Kardashian (28) satte kaffen i vrangstrupen, da hun tidligere denne uken satte seg ned for å lese tabloidavisen Us Weekly.

I bladet var det nemlig en sak som hevdet at den formfulle tv-personligheten, som for tiden befinner seg på ferie i Mexico, var blitt frontpersonen for kleskjeden Forever 21s nye "plus-sized"-linje.

Bladet hevdet også at Kim er kjempefan av plus-sized klær, og ikke har noe imot å være "stor".

Men tydeligvis var dette helt feil, for denne uken postet realitystjernen et svært hissig innlegg på sin bloggside, hvor hun skriver at hun misliker å bli omtalt som en "stor" jente, skriver Perez Hilton.

"Jeg er en stor fan av Forever 21 og veldig lykkelig for at de har laget en plus sized-linje. Men jeg er ikke i den størrelsen og denne artikkelen får det til å høres ut som om jeg er det! Jeg er en formful jente og elsker formene mine, men det å være formfull og å være plus-sized er to helt forskjellige ting", raser Kim.

Ifølge tv-personligheten jobber hun nemlig svært hardt for å opprettholde sin mye omtalte figur.

- Jeg jobber hardt for å beholde formene mine, samtidig som jeg holder meg slank og sunn, så det å bli omtalt som en "plus-sized" kvinne av store proposjoner er litt sårende", avslutter hun.

Det å bli rumpedisset av Eminem er altså greit for 28-åringen, men å bli omtalt som "plus-sized" er helt krise...

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: - Dette skillet er ikke ok!

Diskutér denne artikkelen

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM