tilbudt 67 mill for porno-rolle
Foto: AP
FIKK PORNOTILBUD: - Vi vil gjøre denne filmen og få den klar mens Susan har hele verdens oppmerksomhet rettet mot seg, sier Kick Ass Pictures-direktør Mark Kulkis om Susans pornotilbud.
tilbudt 67 mill for porno-rolle
Foto: AP
SUPERSTJERNE: Susan Boyle har tatt verden med storm etter opptredenen i "Britain's Got Talent".

Tilbudt 6,7 mill. for porno-rolle

- Etter 47 år som jomfru tror jeg hun er klar for at noe skal skje så fort som mulig, mener filmdirektør.
Annonse
Annonse
 
Skrevet av
Bjørn Ekker
20. apr 2009 kl 16:46
Del på facebook   
Vil du motta Seher.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Susan Boyle (48) fra West Lothian i Skottland slo knock out på både publikum og dommere, da hun forrige lørdag framførte en gnistrende versjon av "Les Miserables"-sangen "I Dreamed A Dream"på tv-programmet "Britain's Got Talent". Nå har Boyle blitt tilbudt 6,7 millioner kroner for å bytte ut sangkarrieren med en karriere i senga.

Det var etter at den 48 år gamle sangsensasjonens berømmelse også nådde USA at det noe snodige tilbudet dukket opp. Én million dollar (6,7 millioner kroner) er nemlig hva hun kan se fram til dersom hun takker ja til en rolle i en pornofilm som produseres av selskapet Kick Ass Pictures, skriver Los Angeles Times.

- Vi vil gjøre denne filmen og få den klar mens Susan har hele verdens oppmerksomhet rettet mot seg, sier Kick Ass Pictures-direktør Mark Kulkis ifølge den amerikanske avisen.

Kulkis mener at tilbudet er en stor sjanse for Boyle, som selv har fortalt engelske medier at hun er jomfru og aldri har datet eller kysset en mann.

- Etter 47 år som jomfru er jeg sikker på at hun er klar for at noe skal skje så fort som mulig, sier direktøren.

Se klippet med Susan Boyle på YouTube her (ekstern link)

Har du et kjendistips? Tips oss her, eller ring vår tipstelefon 93076767.

LES OGSÅ: - Var redd jeg så feit ut 

Diskutér denne artikkelen

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM