OMSTRIDT METODE: Dyvik Husby har blitt rusfri takket være en omstridt metode skapt av Scientologi-grunnlegger L. Ron Hubbard.
Foto: SCANPIX
OMSTRIDT METODE: Dyvik Husby har blitt rusfri takket være en omstridt metode skapt av Scientologi-grunnlegger L. Ron Hubbard.
TILBAKE PÅ SCENEN: Hank von Helvete er tilbake på scenen, endelig rusfri.
Foto: Scanpix
TILBAKE PÅ SCENEN: Hank von Helvete er tilbake på scenen, endelig rusfri.

- Noen mener jeg er hjernevasket

Hans Erik Dyvik Husby ble rusfri takket være omstridt behandlingsmetode...
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
TROENDE: Tom Cruise og Katie Holmes er ivrige Scientologi-følgere.
TROENDE: Tom Cruise og Katie Holmes er ivrige Scientologi-følgere.
SEHER.NO: Turboneger-stjernen Hank von Helvete, hvis virkelige navn er Hans Erik Dyvik Husby (36), har lenge slitt med alvorlige narkotika-problemer.

Men takket være en ny og svært omstridt behandlingsmetode, har rockestjernen, som i vinter ble far til sitt første barn, endelig fått kontroll på livet sitt igjen, skriver VG.

Dyvik Husby har blitt rusfri takket være Narconon-metoden i Sverige, og grunnen til at behandlingen er så omstridt er at den er skapt av L. Ron Hubbard, samme mann som startet Scientologikirken.

- Noen mener jeg er hjernevasket, men med tanke på hvor mye dritt som har vært oppe i hodet mitt, så trengte det en vask. Vi vasker jo undertøyet vårt. Hodet mitt var fullt av dritt, løgner og selvbedrag. Bare kom med en klut og skurefille, sier rockeren til VG.

Snart skal Dyvik Husby gjennom en renselsesprosess som skal få de siste giftstoffene ut av kroppen hans. Selve behandlingen skal imidlertid ikke avsluttes før til neste år.

- Jeg er blitt så klar i hodet at jeg skal lese fremtiden, humrer han, og legger til:

- Den ser veldig veldig bra ut.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: - Kjetteri av dattera til en konge

Diskutér denne artikkelen

Seher.nos debatt er et forum for meningsutveksling, informasjon og synspunkter. Vi krever at du identifiserer deg gjennom din Facebook-konto. Vi vil ikke ha mobbing eller trakassering, trusler eller hatefulle meldinger på Seher.no. Den som gjør seg skyldig i dette vil oppleve å bli utestengt.

Med vennlig hilsen David Stenerud, redaktør.
Laster..
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM