SEHER.NO: Siden han ble arrestert og anholdt for å ha
banket opp kjæresten Rihanna (21) i februar, har livet vært
langt fra enkelt for Chris Brown (19).
Popstjernen, som var i sin andre rettshøring i forrige uke, har mistet kontrakter med flere sponsorselskaper etter hendelsen, og karrieren hans har heller ikke vært mye å skryte av.
Og nå hetses han av amerikanske medier for nesten alt han gjør.
Nylig var superstjernen på shoppingtur med venner på Melrose Avenue i LA, da en gjeng med fans kom bort og spurte om han kunne stille opp på noen bilder.
19-åringen var mer enn villig og stilte opp på bilder både med de voksne og de yngre fansene. Et par ønsket til og med at popstjernen skulle holde babyen deres, og med brillene på nesen smilte Brown til kameraene med guttungen i armene.
Dette har flere stilt seg svært skeptiske til, og popstjernen kritiseres nå av kjendisnettsteder som TMZ.com, samt kjendisblogger Perez Hilton.
Kort tid etter fotograferingen ble Brown og vennene observert i en dyrebutikk hvor det selges valper, og heller ikke det ble godt mottatt av mediene.
- Er dette så lurt da? Vi håper han ikke skal skaffe seg en valp. De fortjener ikke mishandling de heller, er blant det Perez Hilton skriver på sine nettsider.
Neste høring i saken mot popstjernen skal holdes 29. april.
Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!
LES OGSÅ: -
Han kommer til å slå igjen!