
NY REKLAME: Britney Spears i reklame for Candie's.
Synes du Britney er retusjert for mye på bildene? Si din mening nederst i saken.
SEHER.NO: Britney Spears utseende skapte overskrifter i forrige måned, da hun entret scenen på en huske og magen ble avbildet i en svært uheldig positur.
Men når Britney Spears nå lanserer sin siste reklamekampanje for det amerikanske klesmerket Candies er det ikke tatt noen sjanser.
Popstjernen er retusjert til det ugjenkjennelige, skriver Daily Mail.
- Magisk makeover. Hun ser umulig tynn ut, skriver avisen.
- Hennes vanligvis så muskuløse lår ser umulig tynne ut, og hver kul og skavank ser ut til å ha blitt strøket vekk, skriver Daily Mail om de nye bildene.
Britney viser seg fram i både badedrakt, bikini og skjørt i reklamen, og på alle bildene er magen hennes ikke til å kjenne igjen.
Kontrastene er store til bildene fra Circus-turneen hun er på om dagen, og spørsmålet er selvsagt hvorfor man må retusjere flotte Britney så ekstremt.
Greit nok at hun ble avbildet i en dårlig posisjon på en huske, men ellers ser hun jo flott og sunn ut...
Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767.
LES OGSÅ: Falt for nok en danser
LES OGSÅ PÅ KK.NO: Hemmeligheten bak stjernenes skjønnhet