SEHER.NO: Lindsay Lohan (22) har ikke vært med i en film siden "I Know Who Killed Me", som kom ut i 2007. Nå innrømmer hun at hun virkelig trenger en jobb.
- Det er skummelt når man forstår: "Herregud, jeg jobber ikke. Og jeg har et hus jeg må betale for". Og det har vært noen prosjekter jeg har hatt virkelig lyst til å gjøre, sier hun til aprilutgaven av magasinet Nylon.
- For eksempel hadde jeg fryktelig lyst til å spille i "Alice in Wonderland". Men, ehm.. Det gikk ikke, og sånn er det med den saken.
22-åringen mener hun kan takle å få avslag på roller, men ser helst at produsentene skal være ærlig med henne fra dag én.
- Produsenter sier: "Du er ikke rette person for rollen, og sånn er det". Det er hvordan jeg liker å høre det. Jeg takler det, jeg er en stor jente. Jeg vil uansett ikke være involvert i et arbeid der jeg ikke egentlig er ønsket.
Nå bruker Lindsay tiden til å snakke med mennesker angående fremtidige prosjekter.
- Jeg snakket med Sean Penn her om dagen. Vi prøver å få med Seth Rogen på et nytt prosjekt, men han har ikke ringt oss tilbake ennå.
Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no, eller ring vår tipstelefon 93076767.
LES OGSÅ: - Vær så snill, legg på deg!