LYSKESTREKK: Sigurd Sollien måtte i 2008 gi seg i norske  Skal vi danse  etter at han fikk en kraftig lyskestrekk.
Foto: SCANPIX
LYSKESTREKK: Sigurd Sollien måtte i 2008 gi seg i norske "Skal vi danse" etter at han fikk en kraftig lyskestrekk.
TØFT: Popartisten Jewel tvinges til å gi seg før den nye sesongen av amerikanske  Skal vi danse  har begynt, etter å ha ødelagt knærne på trening.
Foto: All Over Press
TØFT: Popartisten Jewel tvinges til å gi seg før den nye sesongen av amerikanske "Skal vi danse" har begynt, etter å ha ødelagt knærne på trening.

Ødela knærne i "Skal vi danse"

Nå tvinger legene henne til å gi seg.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Det var knyttet til store forventninger til popstjernen Jewel, da det tidligere i år ble kjent at hun skal være med i den amerikanske versjonen av TV-konkurransen "Skal vi danse".

Men nå tvinges 34 -åringen til å gi seg før programmet har startet, på grunn av at knærne er skadet.

Hardkjøret på treningene har nemlig gitt Jewel slitasjeskader i begge knærne og legene så ifølge TMZ.com ingen annen utvei enn å trekke henne fra konkurransen.

Også en av de andre av årets dansekjendiser skal tidligere ha måttet trekke seg på grunn av skader etter de tøffe treningene.

Nå ryktes det at den tidligere "Playboypiken" Holly Madison  (29) kan komme inn som en av erstatterne.

Også her i Norge har "Skal vi danse"-deltakerne fått merke hardkjøret på kroppen. I fjor måtte blant annet Sigurd Sollien gi seg etter å ha pådratt seg en kraftig lyskestrekk.


Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!


LES OGSÅ: Denise klinte til med dansetreneren
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM