POPULÆR: Lene Alexandra Øien har nok draget på gutta, og trenger nok ingen nettprofil. Her er hun under  Skal vi danse .
Foto: SCANPIX
POPULÆR: Lene Alexandra Øien har nok draget på gutta, og trenger nok ingen nettprofil. Her er hun under "Skal vi danse".
SPLEISES: - Hvem har meldt meg inn på datingnettsiden Agematch? Sier Lene Alexandra.
Foto: SCANPIX
SPLEISES: - Hvem har meldt meg inn på datingnettsiden Agematch? Sier Lene Alexandra.

Ble misbrukt på dating-nettside

- Hjeeelp! Hva er dette for noe? skriver Lene Alexandra på sin egen blogg.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Artist og "Skal vi danse"-stjernen Lene Alexandra Øien (27) ble mildt sagt overrasket da hun oppdaget at noen hadde opprettet medlemskap for henne datingnettsiden Agematch.com.

For det er nemlig ikke slik at 27-åringen er på sjekker'n.

"Hvem har meldt meg inn på datingnettsiden Agematch? Fikk en mail med en som mente vi ville passe sammen i dag. Hjeeelp! Hva er dette for noe? Vet jeg har vært singel lenge, men... Eh... Jeg er jo ikke klar for noe forhold, som jeg har forklart gjentatte ganger", skriver Lene Alexandra i sin egen blogg.

I øyeblikket er Øien opptatt med arbeidet rundt nytt låtmateriale. I bloggen sin skriver hun også at hun for tiden langt fra lengter etter et forhold.

"Jeg trives jo som singel og vil ikke ha noe forhold", skriver hun.

Har du et kjendistips? Tips oss her eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: Forandret rap-gutta til pensjonister 
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM