FLAU: 21-åringen skal være fryktelig ille berørt etter den flaue opptrednen på MTV.
Foto: All Over Press
FLAU: 21-åringen skal være fryktelig ille berørt etter den flaue opptrednen på MTV.
MED RUMPA I VÆRET: Med rumpa i været stupte Bianca med hodet først inn i sin egen solstol.
Foto: Fra MTV
MED RUMPA I VÆRET: Med rumpa i været stupte Bianca med hodet først inn i sin egen solstol.

Stup dritings på fotoshoot

Her faller Bianca Gascoigne hodestups inn i sin egen solstol...
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
HELT KANAKAS: Bianca drakk seg totalt dritings under fotoshoot i Spania med MTV i høst.
Foto: Fra MTV
HELT KANAKAS: Bianca drakk seg totalt dritings under fotoshoot i Spania med MTV i høst.
SEHER.NO: Det pleier å være hennes stefar, tidligere fotballhelt Paul Gascoigne, som kommer på forsiden av aviser som følge av fylleskandaler.

Men denne gangen er det altså fotballprofilens "datter", Bianca (21), som har skapt overskriftene, ved å drikke seg stup dritings og falle over ende under en filmet fotoshoot.

Modellen og tv-personligheten var i Spania i høst i forbindelse med innspillingen av hennes nye MTV-show - "The Celebrity Agency", en serie som følger moteagent Jonathan Lipman og hans klienter.

Bianca skulle i den anledning gjøre en fotoshoot, som også ble filmet for visning på tv. Men ungjenta hadde tydeligvis drukket litt for mange drinker i den sterke solen, og da hun skulle reise seg, stupte hun med hode først inn i sin egen solstol før hun stavrende kom seg på beina, skriver Daily Mail.

Se videoklipp av hendelsen nederst i sak!

Modellen klarte heller ikke snakke tydelig og var helt ute av stand til å bli tatt bilder av, noe som førte til at fotoshooten måtte avlyses.

Ifølge Bianca var årsaken til at hun var så full at hun hadde måtte drikke vodka hele dagen for å holde varmen på den kalde stranden. Men tross forklaringen vil nok bildene komme som et sjokk på modellens familie, som allerede sliter med Pauls kamp mot alkoholismen.

- Hun har sett problemene stefaren har med alkohol, og vi håper bare at dette er en fase hun nå går gjennom, sier en venn av familien.

Utover i MTV-programmet får man også se Biancas agent kle av, bade og så legge henne, da hun ikke klarte å stå eller gå. Agenten måtte også passe på at ungjenta ikke ble kvalt av sitt eget oppkast.

- Jeg er fryktelig flau over fotoshooten. Vi reiste rundt på forskjellige strender hele dagen og det var kaldt, så jeg drakk vodka for å holde varmen. Problemet var bare det at vi fortsatte å drikke, uten å spise, for jeg ville ikke at magen min skulle stikke ut, har Bianca uttalt.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: - Måtte avkrefte dødsryktene!

Se videoklipp av hendelsen nedenfor:
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM