BETATT: Popstjernen innrømmer at hun nærmest blir litt betatt av det nye albumcoveret sitt, og det er ikke rart...
Foto: All Over Press
BETATT: Popstjernen innrømmer at hun nærmest blir litt betatt av det nye albumcoveret sitt, og det er ikke rart...
RETUSJERT: Det er ikke mye ved det nye coveret som minner om den  virkelige  Kelly Clarkson.
RETUSJERT: Det er ikke mye ved det nye coveret som minner om den "virkelige" Kelly Clarkson.

Forelsket i bilde av seg selv

- Hvem hun enn er, så ser hun fantastisk ut...
 
 

Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Tidligere "American Idol"-vinner Kelly Clarkson (26) er i disse dager aktuell med nytt album.

Og i forbindelse med lanseringen av platen "All I Ever Wanted" offentliggjorde plateselskapet i forrige uke de første bildene som brukes på coveret.

Bildene viser en nærmest ugjenkjennelig og særdeles flott Kelly, og flere medier har reagert på at bildene tydelig er over gjennomsnittet retusjerte.

Men popstjernen selv bryr seg lite om sladderet, og er svært fornøyd med bildene, selv om de ikke ligner noe spesielt, skriver Contactmusic.com.

- Vi har bestemt oss for coveret på mitt nye album, og i tilefelle du ikke har sett det legger jeg det ut! Det er veldig fargefullt og de har helt klart Photoshoppet meg til evigheten og tilbake, men jeg bryr meg ikke - haha, skriver Kelly.

Og "American Idol"-vinneren innrømmer at hun blir nesten litt betatt når hun ser på bildet av seg selv.

- Hvem hun enn er, så ser hun fantastisk ut, ha! Jeg har hatt det så morsomt med dette albumet, så jeg håper virkelig at dere alle digger det, woohooo! avslutter hun.

Har du et kjendistips? Tips oss på seher@seher.no eller ring vår tipstelefon 93076767!

LES OGSÅ: - Idolets store forvandling
 
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM