SEHER.NO: NRK-programleder og tidligere
"Hotel Cæsar"-stjerne Christian Strand (28) har i sommer nytt solfylte dager på stranden utenfor Los Angeles.
Men noen ny kjæreste, det lar vente på seg...
Den kjekke programlederen måtte korte ned på USA-ferien etter han fikk spørsmål om å lede "I kveld" på NRK i somme, og i helgens Se & Hør forteller 28-åringen om singellivet på ferie.
Christian lever livet som singel etter at forholdet til kjæresten Marion Giskeødegård (25)
tok slutt i november i fjor.
- Det var trist at det tok slutt med Marion, sier han til Se og Hør.
Men det virker ikke som om kjekkasen depper av den grunn.
- Jeg har det helt topp om dagen. Utover høsten fokuserer jeg på jobben jeg skal gjøre for "I kveld". Men dukker det opp ei søt jente, så får vi se hva som skjer, forteller han videre.
Christian, som for mange fortsatt forbindes med rollen som
pikkoloen Knut-Arne i "Hotel Cæsar" på TV 2, ble over natta et ungpike-idol i Norge, og har tidligere denne måneden uttalt til Det Nye at han har planer om å danne familie i fremtiden.
-
Om ti år håper jeg å være godt gift. Det er viktig at det bare skjer èn gang! Vi er aktive og reiser mye, kanskje bor vi på Nordstrand. Barna er kule og driver med idrett, og jeg er en sånn pappa som skriker på sidelinjen, sier Christian.
"I Kveld" startet opp igjen på NRK2 kl. 22. 20 mandag 25. august.
Har du et kjendistips? Tips oss på Seher@seher.no
LES OGSÅ: Sliter med panikkangst