hun vil bli norges flotteste
HVIT BRUD: Aina Regina giftet seg bare 20 år gammel me sin Peder i februar 2007.
hun vil bli norges flotteste
Foto: Se og Hør
FLOTT FIGUR: Den spreke sørlendingen Aina Regina Eftestøl håpet på å nå langt i Frøken Norge, men ble diskvalifisert siden hun er gift.

Hun vil bli Norges flotteste

Aina Regina ble diskvalifisert fra Frøken Norge.
Annonse
Annonse
 
Skrevet av
Redaksjonen
30. jun 2008 kl 14:02
Del på facebook   
Vil du motta Seher.nos nyhetsvarsel?
hun vil bli norges flotteste
Foto: Se og Hør
PRØVER IGJEN: Konkurransen "Norges flotteste kvinne" er åpen for alle, derfor prøver gifte Aina Regina seg her. Nederst i saken kan du se hvordan du kan melde deg på.
SEHER.NO: Nydelige Aina var ikke klar over at deltagerne i Frøken Norge ikke kunne være gift. Nå håper hun på å bli kåret til Norges flotteste kvinne.

- Det var litt dumt at jeg ikke kunne bli med i Frøken Norge. Men denne konkurransen er jo åpen for alle, så da prøver jeg meg heller her, forteller flotte Aina til Se og Hør.

Som 20-åring giftet hun seg med Peder Eftestøl (28) etter at de hadde vært sammen i ett år.

- Jeg var faktisk barnevakt for barna til Peders eldre søsken i flere år, så jeg visste jo hvem han var. Men det gikk en stund før vi ble kjærester, sier 21-åringen.

Aina har fått mange kommentarer på at hun var så ung da hun giftet seg, men hun er helt sikkert på at hun gjorde et riktig valg.

- Jeg har alltid visst at jeg kom til å gifte meg tidlig. Jeg er kristen, men det er ikke derfor vi giftet oss så fort. Jeg visste med en gang at Peder var den rette, smiler den nygifte 21-åringen.

Aina og Peder planlegger imidlertid ikke å få barn med det første, foreløpig holder det med to fugler.

- Det blir nok veldig lenge til jeg skal ha barn. Jeg er jo så ung. Dessuten har jeg ti søsken, ler Aina.

NORGES FLOTTESTE KVINNE - SLIK MELDER DU DEG PÅ:

"Norges flotteste kvinne" er en konkurranse som er åpen for alle som ikke oppfyller kravene for å kunne delta i Frøken Norge. Er du 25, 30 eller 40 år, gift eller ugift, har barn eller ikke - dette er konkurransen for deg!

Kanskje DU - eller noen du kjenner - har lyst til å delta i konkurransen? Mer informasjon og påmelding finner du
her.

Eventuelle spørsmål sendes til
post@bestcompany.no

Finalen går 8. og 9. august på Geilo.

Påmeldingsfristen utløper 15. juli 2008.
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM