SUPERMODELL: Amerikanske Cindy Crawford - her på en motevisning for Roberto Cavalli - tok verden med storm på 90-tallet. Nå spår mange at Marissa Miller vil gå i hennes fotspor.
Foto: AP
SUPERMODELL: Amerikanske Cindy Crawford - her på en motevisning for Roberto Cavalli - tok verden med storm på 90-tallet. Nå spår mange at Marissa Miller vil gå i hennes fotspor.
SUKSESS: 29 år gamle Marissa Miller gikk rett inn på første plass i bladet Maxims kåring av  verdens heteste kvinner .
Foto: Stella Pictures
SUKSESS: 29 år gamle Marissa Miller gikk rett inn på første plass i bladet Maxims kåring av "verdens heteste kvinner".

- Hun er den nye Cindy

Amerikanske Marisssa tar verden med storm.
 
Annonse
Annonse
 
Annonse
Del på facebook
Vil du motta Seoghør.nos nyhetsvarsel?
SEHER.NO: Etter at skjønnheter som Naomi Campbell, Eva Herzigova og Cindy Crawford fikk bilister til å kjøre av veien med sine blendende reklamekampanjer på 90-tallet, har det de siste årene stort sett vært kvinnelige film- og TV-stjerner som har stjålet rampelyset i ukebladenes skjønnhetskåringer.

Nå spår imidlertid herrebladet Maxim at et nytt kull med supermodeller er på vei inn i rampelyset.  Denne måneden føk nemlig  den 29 år gamle Victoria's Secret- modellen Marissa Miller til topps i deres "Verdens heteste kvinne"-kåring - der leserne stemmer frem vinneren.

 - Ikke siden Cindy Crawford herjet catwalken har en amerikansk modell klart å gjøre et slikt inntrykk. Marissa beviser at den amerikanske supermodellen er tilbake, skriver bladet i sin begrunnelse.
 
Ikke verst for California-jenta, som i fjor ikke engang kom med på lista over de hundre vakreste jentene...

I tillegg til å være Victoria's Secret-modell har Miller i år blitt kjent som forsidepiken i badedrakt-utgaven til Sports Illustrated - som er et av USAs mest solgte blad.

Det er heller ingen hvem som helst Marissa Miller har bak seg på "Maxim hot 100"-lista.

Fjorårets vinner Lindsay Lohan ble henvist til 9. plass, mens skuespillere som Eva Mendes, Sarah Michelle Gellar og Scarlett Johansson også havner bak Marissa.

Se bilder av de 10 vakreste Maxim-jentene her:

- Hun er den nye Cindy
1 av 10
Neste 
 Forrige
Klikk for neste
10. PLASS: Ashley Tisdale fra "High School Musical"-filmene har mange beundrere blant Maxim-leserne.
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM