sirkusfyrsten albert
Foto: Stella Pictures
HVEM ER DEN STØRSTE KLOVNEN?: Sirkus i byen betyr fest og moro - noe Albert og Stephanie vet å sette pris på.

Sirkusfyrsten Albert

Fyrst Albert av Monaco og prinsesse Stephanie av Monaco storkoste seg under åpningen av Monte-Carlos internasjonale sirkus festival.
Annonse
Annonse
 
Skrevet av
Henriette Høigilt
25. jan 2007 kl 10:22
Del på facebook   
Vil du motta Seher.nos nyhetsvarsel?

Bare se, men ikke røre!


Se bildene fra sirkus-showet i vår bildespesial!

SEHER.NO: Og skandale-prinsessen Stephanie kunne nok gi Albert masse bakgrunnsinformasjon om de halsbrekkende innslagene.


 Hun har tidligere både vært kjæreste med en sirkusdirektør og gift med en portugisisk sirkusakrobat!

LES HER: Ny lykke for Stephanie


Sammen med sine tre barn (som hun har fått med to forskjellige livvakter) bodde de i en campingvogn og levde i sus og dus. Men etter ni måneder som mann og kone var skilsmissen et faktum.

LES OGSÅ: Ja, hun er min datter!

Fyrst Albert er heller ikke ukjent med klovnestreker.  Med en ukjent sønn her og en hemmelig datter der, råder det lite tvil om at han setter pris på en god fest. Men han vet iallefall hvordan han skal skjule det for offentligheten (enn så lenge...)

SE BILDENE: Alberts lille sønn

Da sirkusfestivalen åpnet i det lille fyrstedømmet denne gang, så han det kanskje som sin plikt å passe ekstra godt på sin lillesøster. Det går tross alt an å ha det hyggelig på sirkus uten å gifte seg med en klovn.


Se bildene fra åpningen her!



Sirkusfyrsten Albert
1 av 8
Neste 
 Forrige
stor ståhei med sirkus
SIRKUS: Fyrst Albert og prinsesse Stephanie var selvskrevne gjester under åpningen av sirkusfestivalen.
stor ståhei med sirkus
stor ståhei med sirkus
stor ståhei med sirkus
stor ståhei med sirkus
stor ståhei med sirkus
stor ståhei med sirkus
stor ståhei med sirkus
stor ståhei med sirkus


Del på facebook Del på Facebook
 
6 7 8
Annonse

Alle de siste sakene
NORSKE KJENDISER
JETZ
KONGELIGE
TV OG FILM